טרנדים במשקפי שמש קיץ 2020 – נשים

טרנדים במשקפי שמש קיץ 2020 – נשים

שנת 2020 מסמלת עשור חדש של אופנה ועונת הקיץ 2020 היא הסנונית הראשונה והיא מבשרת לנו התפתחויות מרגשות בתחום משקפי השמש. קולקציות המשקפיים של מותגי העל לקיץ 2020  מוכיחות שוב שמשקפיים הם אביזר האופנה החשוב ביותר והמשפיע ביותר כאביזר משלים ללוק המושלם.

הטרנדים שיובילו את קיץ 2020 מגוונים וכל אחד מאיתנו יכול למצוא את הסגנונות שמתאימים לו בקלות, ממסגרות מיניסייז עתידניות דרך צורות רטרו חתוליות עגולות ופרפריות מהארון של סבתא רבתא. ממסגרות שחורות דרמתיות ועד מסגרות ללא מסגרת בכלל והכל בשלל צבעים וגוונים.

תחום משקפי השמש מתייחסים לקיץ 2020 ברצינות מרובה וכולנו נוכל למצוא שם את המסגרות המתאימות ביותר לכל לוק שנבחר. להלן רשימת X הטרנדים האהובים עלינו ביותר :

LOGO MANIA (לוגו מניה)

הטרנד שכבש את עולם האופנה ממשיך איתנו לעשור הבא. כל מותגי העל חידדו את הלוגו שלהם ומצאו דרכים יצרתיות לשלב אותם במשקפיים בכל הצורות:

ב2020 נראה לוגואים משולבים על זרועות המשקפיים שלנו כאלמנט בפני עצמו המשתלב בזרוע או פשוט כדקורציה. הלוגואים יעטרו גם את העדשות ואפילו ישתלבו בצורת המשקפיים עצמם.   

משקפי שמש מבית Fendi בדגם אובר סייז חתולי בגוון כסף ועדשות תואמות

משקפי שמש מבית Celine בדגם אובר סייז בגוון אדום ועדשות תואמות

 

RED CARPET  (השטיח האדום)

המותגים ממשיכים להשקיע ומייצרים משקפיים שהם תכשיט בפני עצמו. ב2020 נראה משקפי שמש שגונבים את ההצגה, בזכות עיצוב שכל מותג תכשיטי יוקרה היה מתגאה בהם. עיטורים דקורטיבים, שילובי אבנים, ריקועים וחריטות, לצד תבניות צורניות שמהווה יצירה בפני עצמה.

משקפי שמש בצורה ייחודית, שמזכירה פרפר, מסגרת דקיקה בדוגמת חבל בצבע זהב, זרועות בשילוב זהב וכחול ועדשות מראה בגוון טורקיז

משקפי שמש מבית SWAROVSKI בדגם אובר סייז חתולי בגוון מנומר וזרועות משובצות אבני סוורובסקי בגוון זהוב

 GREAT GRANDMOTHER SUNGLASSES המשקפיים של סבתא רבתה

הטרנדים של קיץ 2020 מסתכלים בנוסטלגיה למאה הקודמת ומייבאים משם צורות וצבעים אהובים דוגמת צורות פרפר בגווני פסטל או שחור דרמטי, מסגרות חתוליות מוגזמות משולבות אבנים או כאלו מעודנות יותר בגווני פסטל לצד מסגרות אצטט לבנות. מסגרות מרובעות במסגרת מודגשת ומוגזמת. וכמובן שרשראות המשקפיים שחזרו אלינו וכבשו את השטיח האדום ואת הרחוב.

משקפי שמש מבית Marc Jacobs בדגם אובר סייז מרובע בגוון שחור כלפי חוץ ושחור מנצנץ כלפי פנים ועדשות תואמות

CANDY COLOR LENSES – עדשות פסטל

בקיץ 2020 מותגי העל דאגו שנראה את העולם בצבעים פסטלים ואופטימיים, וזה בדיוק מה שחסר לנו. העדשות תופסות מקום של כבוד בעיצוב המשקפיים והצבעוניות שלהן עשירה ומגוונת. צבעוניות של ממתקים וגלידות ישלטו בקיץ הזה, צהובים בהירים, ורדרדים, וכל קשת הירוקים והכחולים. עדשות פסטליות משולבות במסגרות מתכת לצד כאלו שמשולבות במסגרות אצטט צבעוניות ובכל הצורות והגדלים. ממשקפיים גאוטריים קטנים במיוחד ועד עדשות אוברסייז. חלק מהמותגים לקחו את עיצוב העדשות צעד אחד קדימה ושילבו בעדשות עצמן את לוגו המותג.

להכניס תמונת צד של הדגמים:

משקפי שמש מבית Cool Ray מסגרת עגולה בגוון כסף

משקפי שמש מבית Cool Ray מסגרת עגולה בגוון כסף

 

TOP GUN – הטובים לטייס

אחרי 2 עשורים שמשקפיי טיסיים  פינו מקום לטרנדים אחרים, הם חוזרים ובגדול ואנחנו שמחים על כך שכן משקפי הטייסים מחמיאים לכל צורות הפנים כך שאם נתקשה למצוא משקפיים, תמיד נוכל להתחבר לטייס שבנו ולהרגיש אופנתיים. כל מותגי העל שילבו בקולקציית קיץ 2020 שלהם את צורת הטיסיים, כל מותג ומעצב בהתאם לפרשנות שלו, בקיץ 2020 נראה משקפי שמש טיסיים לנשים ולגברים, במתכת או באצטט, בסגנון ספורטיבי או בסגנון אלגנטי ואפילו משקפי טיסיים מתוכשטים. נראה משקפי טייסים ללא מסגרת לצד צורת כאלו במסגרת עבה ודרמתית. כל מעצב על והפרשנות שלו.

להכניס תמונת צד של המשקפיים

משקפי שמש מבית Celine בדגם טייסים בגוון זהוב ועדשות בגוון ירוק