אופטיקה

optic  sun-optic

לאחר שנים רבות של התמקצעות בהכנת משקפי שמש אופטי, פתחנו ברשת אירוקה מחלקת אופטיקה המשלבת איכות עם אופנתיות מלאת סטייל. הקולקציה שלנו מאפשרת לכם ליהנות ממגוון ענק של משקפי שמש אופטי, משקפי ראייה ומשקפי קריאה בעיצובים קלאסיים “על זמניים” לצד עיצובים המשלבים את הטרנדים החמים לעונה הקרובה.

אצלנו באירוקה מעבדה אופטית מקצועית, הכוללת את המכשירים המתקדמים ביותר ומנוהלת על ידי צוות מקצועי מנוסה עם ותק של שנים. באמצעות המעבדה אנו מבצעים  שדרוגים לעדשות שמש אופטי וגם משקפי ראייה באופן מקצועי, איכותי ומהיר. בתהליך קל, קצר ופשוט תוכלו ליהנות ממשקפי שמש אופטיים או ממשקפי ראייה אופנתיים בהתאמה אישית ומקצועית ובמחיר מעולה!

בכל אחד מ- 60 סניפי הרשת תוכלו לבצע הזמנה למשקפי שמש אופטיים או למשקפי ראייה. ניתן להגיע עם מרשם בתוקף מרופא העיניים ו/או אופטומטריסט או עם משקפי הראייה הכוללים עדשות במספרים עדכניים. בעזרת תהליך התאמה אישי, נאתר עבורכם את סוג המסגרת המתאים לכם ואת סוג העדשה הנחוץ והרצוי. תהליך זה יוכל להתבצע רק לאחר קבלת המרשם העדכני או משקפי הראייה הקיימים שלכם.

משקפי שמש אופטיים – רואים טוב גם בשמש

אנחנו באירוקה מציעים לכם לשדרג את משקפי השמש למשקפי שמש-אופטי, כך שתוכלו גם לראות טוב וגם ליהנות מהגנה מפני קרני השמש כל זאת תוך שמירה על הלוק האופנתי האהוב עליכם!

בכל סניף תמצאו מאות משקפיים ממגוון המותגים הבינלאומיים המובילים אותם ניתן לשדרג לשמש אופטי במחירים נוחים במיוחד. תוכלו להזמין גם עדשות שמש אופטי פולורויד, המבטיחות לכם הגנה גבוהה יותר מפני סנוור.

משקפי ראייה – מחירים נוחים הכוללים מסגרת + עדשות

קולקציית הראייה של אירוקה כוללת מאות  דגמי משקפיים , העונים לטרנדים החמים לעונה הקרובה, לצד דגמים קלאסיים “על זמניים”. בנוסף לאמירה האופנתית, משקפי הראייה שלנו  כוללים עדשות איכותיות ביותר עם ציפוי אנטי רפלקס, ציפוי חיצוני ופנימי נגד שריטות וציפוי נגד קרינת UV – כל זאת במחיר אטרקטיבי ונגיש! 

זמן אספקה מהיר ביותר

תוכלו לאסוף את משקפי השמש האופטיים שהוזמנו בכל אחד מסניפי הרשת עד 14 ימי עבודה בלבד מיום ביצוע ההזמנה. במידה והזמנתם משקפי ראייה, תוכלו לאסוף אותם בזמן קצר יותר של עד 10 ימים בלבד מיום ביצוע ההזמנה! בזמן זה, ההזמנה מגיעה למעבדה המקצועית של אירוקה, המבצעת את תהליך הכנה ובדיקת איכות קפדנית.

צוות מקצועי ומיומן לשירותכם

כל עובדי הרשת עברו הסמכה על ידי האופטומטריסט הראשי שלנו ומקבלים הדרכות מקצועיות באופן שוטף. כך אנו מבטיחים לכם את השירות המקצועי, המיטבי והמדויק לטובת הבחירה האולטימטיבית.

שירות ואחריות מעל הכל

אנו מעניקים אחריות מקיפה על משקפי השמש האופטיים או על משקפי הראייה הנרכשים בסניפי הרשת. במעמד הרכישה תקבלו אמנת שירות ובה ימצא פירוט נרחב על האחריות הניתנת לעדשות ולמסגרת. השירות יינתן בצירוף חשבונית קנייה וייעשה במהירות ועל הצד הטוב ביותר בכדי שתוכלו להמשיך ליהנות ממשקפי השמש האופטיים או ממשקפי הראייה שלכם לאורך זמן.